التماس دعا . . .

التماس دعا . . .

ادْعُــــــــــــــــــــــــــــــــــــونی أَسْتَجِبْ لَکُمْ
بخوانید مـرا، تا اجابت کنم شـما را (مومن|60)
--------------------------------------------------
الـلـهـم صـل عـلـی مـحــــمـد و آل مـحــــمـد
و عجل فرجـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــهم
--------------------------------------------------
به خیلی ها گفتیم التــــــــــماس دعا، اما یاد
نگرفتیم در حـــــق همان خیلی ها دعا کنیم.
دعا، دعا، دعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا...
که اگر بلدش بودیم، وضـــــــــــعمان این نبود.

بایگانی

خیانت که شاخ و دم ندارد . . .

شنبه, ۹ شهریور ۱۳۹۲، ۰۱:۱۰ ق.ظ

بعضی ها چه ساده اند. به خیالشان مثلاً تا نروند آنطرف آب و با یکی دوتا شبکه خاک بر سری مصاحبه نکنند علیه مملکت، نمیشوند خائن!!! به خیالشان همین که دارند در این کشور زندگی میکنند و یک مسئولیتی در نظام اسلامی به گردنشان گذاشته شده، همین یعنی خدمت برای اسلام و انقلاب!!!

یکی نیست بگوید برادران من، چرا راه دور میروید؟ دنبال که میگردید؟ خیانت خود شمایید. خائن که نباید شاخ و دم داشته باشد که! اصلاً  حیف که دهخدای خدابیامرز عمرش کفاف نداد تا شما را درک کند. وگرنه مینوشت:

خیانت: غدر، مکر، حیله(ناظم الاطباء). دغلی، ناراستی(غیاث اللغات). آقایان اصولگرای باند باز خود عمار پندار تکفیری ولایت مدار(انقلاب نامه).

آقایان، خیانت با گوشت و پوستتان آمیخته شده. با همان لقمه های حرامی که با هدف گرفتن حق، گیرتان آمد و نوش جان کردید. خیانت از همان زمان که تاب تحمل سلیقه مخالف جناحتان را نداشتید، با افکار و اعمالتان به هم پیچید. بخدا خائن شمایید نه آن بنی صدری که سه تیغ میکرد و آخرش هم با لباس زنانه گریخت. خائن شمایید که ریش بلند و سفید کرده در آسیاب انقلابتان را به همه نشان دادید و با رمز "لبیک یا خامنه ای" حق را نشانه گرفتید. هرچه امامتان گفت نروید، این ره به ترکستان میرود، گوشتان بدهکار نبود که نبود. سرتان به بصیرت پراکنی گرم بود. اما داشتید آب به آسیاب دشمن میریختید. شده بودید مهره های خوش فرم دشمن در زمین بازی.

اگر ویل راجرز، فرمانده ناو جنگی وینسنس آمریکا، یک بار در طول عمر از اربابش مدال شجاعت گرفت، شما بارها و بارها در طی این چند سال مدال شجاعتتان را در ازای نابودی انقلاب گرفتید. هیچکس بهتر از شما نمیتوانست به اسلام ضربه بزند. دست مریزاد...

سوریه را میبینید؟ مصر را چطور؟ حواستان به بحرین هست؟ عجیب نیست اگر بگویم خون تمام بیگناهانشان را به گردن شما مینویسند. شما در قبال همه شان مسئولید. در قبال همه پابرهنه هایی که چشم امیدشان به ایران و انقلاب اسلامی بود. آنروزها که شیطان بزرگ داشت صحنه این کشورها را مدیریت میکرد، شما داشتید بر طبل اختلاف میکوبیدید. شما داشتید ریشه جریان انحرافی را میزدید. شما داشتید میگشتید ببینید احمدی نژاد امروز دیگر چه گافی میدهد تا بتوانید بیشتر به لجن بکشیدش. آنقدر "جریان انحرافی" را یزرگ کردید که "فتنه" فراموش شد، تا جایی که بعضی از تأییدکنندگانش شدند وزیر همین دولت جدید.

"جریانی" که هیچگاه اصلی نبود و "آقا" فرعی میخواندش و "فتنه ای" که آنقدر مهم است که تا همین اواخر هم "آقا" از آن میگوید.

به بهانه انحراف، کسی را زدید که "آقا" هیچگاه از انحراف او هشداری به کسی نداد. کسی را زدید که "آقا" بارها او را "زنده کننده گفتمان انقلاب" لقب داده بود. و شما با شعار حمایت از ولایت و انقلاب، پرچمدار گفتمان را نشانه گرفتید و انصافاً چه خوب هم نشانه گرفتید. به گمانم از اسلام فقط همین "توجه به امر تیراندازی" را آموخته باشید! وگرنه بقیه کارهایتان بدجوری بوی کثیف خیانت میدهد.

در این سالها دنیا در یک پیچ تاریخی قرار داشت. باید ضمن به سلامت گذشتن از این پیچ، بیشترین استفاده را برای صدور انقلاب میکردیم. باید به دنیا نشان میدادیم اسلام ناب چیست؟ اما... اما شما بجای کمک به راننده، چنان سر پیچ ترمز دستی را کشیدید که صدایش دل دشمن را شاد کرد. ماشینمان ته دره نرفت، درست. اما حرکتش آنقدر کند شد که به هدفمان نرسیدیم. بدتر از آن، اینکه همه کاسه کوزه ها را شکستید سر راننده بیچاره...

راننده ای که میدانم یک روز دل همه مان برای شنیدن "اللهم عجل لولیک الفرج"هایش تنگ میشود...

اما با تمام این تفاسیر، بعضی وقتها غبطه میخورم به حالتان. کاش خدا به شما نگاه کند و اندازه خیانتتان، به من تقوا دهد... آنوقت بهشت بر من واحب میشود.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

پ ن: امشب، شب شهادت امام صادق(ع) است. یکدفعه دلم هوای بقیع کرد. یاد مدینه افتادم، یاد کوچه، یاد در و دیوار، یاد سقیفه و بعد یاد همین آقایان اصولگرا. چه شباهت بزرگیست بین گناهشان...

 • ۹۲/۰۶/۰۹
 • مـ حـ مـ د

نظرات  (۵)

 • محترق الحسین
 • سی مقاله... کاکا من اگه حوصله داشتم که میرفتم دنبال تصدیقم....

  حرفت درست. قبول داریم " خیانت...  
  حالو باشه طی بازدید های بعدی سعی میکنم هر باری یک دوخطشو بخونم...


  سلام کاکا روضه نوشتی یا پست گذاشتی؟

  باید گرد میدان قتلگاه بخوابد تا مردم بفهمند با حسین(ع)چه کردند!

  گناهی که ذلت باطن در مقابل رب بیاورد قابل اغماض وحتی قابل تبدیل به حسنه است اما امان از ان گناهی که تکبر می اورد وحتی پوششی اسلامی!مگر این حضرات اکنون هم حاضرند به پذیرند که چه گندی زدند!

  سلام علیکم
  داغ دلم تازه شد.
  دقت کردی نهاوندی راستی با جعفر توفیقی فتنه گر یک جا می نشینند!
  پاسخ:
  سلام
  برای راستی ها، خطر انحراف از خطر فتنه بیشتره!!!
  کجایید ای شهیدان خدایی...
  کاکام بروزم
 • میلاد امیدوار
 • سلام
  هنوز زود است افعالمان در صیغه های ماضی صرف شوند
  پاسخ:
  سلام
  اگر کارها ادامه دار بود، صیغه ها مضارع میشد.
  مقابله با کج روی و دفاع از ولایت فقط منحصر به دوران احمدی نژاد بود. این روزها همه چشمها بسته شده...

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">